top of page

Honda Rebel 1100

Zaktualizowano: 10 maj

Pierwszym gościem specjalnym, który postanowił nas wspomóc użyczając swój motocykl do zdjęć jest Tomasz! Chwilowy brak motocykla uniemożliwiał nam zrobienia foty na stronę główną, a w ten sposób poznaliśmy ciekawą osobę i była to okazja do pooglądania kozackiego motocykla. Honda Rebel o której kilka słów poniżej przykuła baaardzo moją uwagę, ponieważ jest to motocykl który sam chciałbym mieć w swoim garażu. Honda praktycznie cała w serii, jedynymi delikatnymi zmianami jakie zastosował Tomasz, to przykrycie logo firmy na baku zacnie pasującą naklejką punishera. Kolejną drobną modyfikacją są lusterka, skierowane pod spód kiery , co zdaniem właściciela mega poprawia manewrowanie w korkach, ponieważ w tym modelu, lusterka akurat są na wysokości lusterek samochodowych. Brzmi bardzo sensownie a i widoczność w nich jest niczego sobie - Jak nie lepiej :)


Honda CMX1100 Rebel to nowoczesny motocykl typu cruiser, który po raz pierwszy pojawił się na rynku w 2021 roku. Jest to kolejna odsłona popularnej linii motocykli Rebel, która zyskała uznanie wśród miłośników jazdy na motocyklu w latach 80-tych.Silnik motocykla to dwucylindrowa rzędówka o pojemności 1 084 cm³, używana w modelu CRF1100L Africa Twin - chłodzonym cieczą, co pozwala na moc maksymalną 87 KM i moment obrotowy 98 Nm.Rebel 1100 ma stylowy wygląd, z charakterystycznymi cechami dla cruiserów. Nisko położone siedzenie dodaje zwrotności oraz sprawia że moto ma bardziej agresywny wygląd.


Motocykl ten jest również wyposażony w zaawansowany system elektroniczny, który umożliwia łatwe przystosowanie do indywidualnych preferencji jazdy. System ten obejmuje elektronicznie sterowanie gazem, trzy tryby jazdy, kontrolę trakcji i hamulców oraz system ABS.Honda jest motocyklem wygodnym w prowadzeniu, z dobrą stabilnością na drodze i płynnym przyspieszeniem. Jest to motocykl dla miłośników jazdy na dłuższych dystansach, którzy chcą połączyć wygodę jazdy z wrażeniami z jazdy na motocyklu typu cruiser.


Mimo chęci zrobienia mini sesji właściciela wraz z motocyklem, Tomasz wolał pozostać anonimowy :) Dzięki wielkie za chęć pomocy i do zobaczenia na drodze!

6 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page